IPNFA Poland

International PNF Association Poland

Rozpoczęty rok akademicki witamy cyklem spotkań z wykładowcami, którzy przedstawiają swoim studentom wiedzę z zakresu koncepcji PNF!

W związku z różnicami programowymi i niejednolitym sposobem nauczania koncepcji PNF w poszczególnych uczelniach w Polsce, zespół członków Stowarzyszenia IPNFA opracował wytyczne do nauczania koncepcji PNF, które mogą ułatwić zarówno pracę wykładowców w uczelniach, jak i dalszą edukację fizjoterapeutów w kształceniu podyplomowym.

Pierwsze spotkanie informacyjne online planujemy w dniu 13 grudnia 2021 o godzinie 20.00. Dla zainteresowanych wykładowców przeprowadzimy w późniejszym terminie cykl spotkań dotyczących nauczania koncepcji PNF zgodnie z wytycznymi międzynarodowymi, którego celem będzie wsparcie merytoryczne nauczycieli i zapoznanie ich ze zmianami w nauczaniu metody.

Jeżeli jesteś wykładowcą akademickim, który chciałby uczestniczyć w cyklu spotkań i dowiedzieć się więcej na temat koncepcji PNF, poznać nowości związane z jej nauczaniem zapraszamy do kontaktu z biurem biuro@ipnfa.pl.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Ci dalsze informacje.

Zapraszamy do współpracy!